Blog en
Nový člen v týmu Finance
31/05 2024 Martin Mašek Kopírovat URLShare

Nový člen v týmu Finance

Do finančního týmu jsme hledali posilu a potřebovali jsme někoho, kdo by nám pomohl s naší stále se rozvíjející klientskou databází. Naším cílem bylo najít zkušeného odborníka s potřebnou kvalifikací a motivací, který by přispěl k dalšímu rozvoji a růstu naší firmy. Věděli jsme, že potřebujeme někoho, kdo má nejen odborné znalosti, ale také zápal pro svou práci a schopnost přinášet inovativní řešení.

Proto nás velmi potěšilo, že jsme se s Michalem dohodli na spolupráci. Michal má bohaté zkušenosti v oblasti financí, kde působí již osm let. V posledních letech se také intenzivně věnoval trhu s realitami a byl klíčovou postavou při rozjezdu několika startupů zaměřených na bydlení. Jeho odborné znalosti a zkušenosti z těchto projektů jsou pro nás nesmírně cenné.

Michal se dokonale hodí do našeho komplexního pracovního konceptu. Jeho zápal a profesionalita jsou klíčové faktory, které přispívají ke spokojenosti našich klientů. Věříme, že jeho přínos bude mít pozitivní dopad na naši firmu a umožní nám dosáhnout nových úspěchů. Michalova schopnost efektivně řídit projekty a jeho orientace na detail nám pomůže nejen zlepšit naše interní procesy, ale také posílit vztahy s našimi klienty a partnery. Jsme nadšeni, že se Michal stal součástí našeho týmu a těšíme se na společné úspěchy, které nás čekají.