Blog en
Nový člen v týmu MAHOON
03/07 2024 Kopírovat URLShare

Nový člen v týmu MAHOON

Do našeho týmu MAHOON jsme hledali někoho, kdo nám pomůže posunout firmu na nový stupeň automatizace a zefektivnění procesů. Chtěli jsme zkušeného odborníka s hlubokým porozuměním financím a technologiím zároveň, který by nám pomohl implementovat moderní ERP systém zahrnující CRM, provozní úkoly, účetnictví i reportingu.

Proto jsme velmi rádi, že se k nám připojila Denisa Žďárská. Denisa má více než 11 let zkušeností v oblasti financí v nadnárodních bankách, big4, v consultingu i v technologických firmách, kde se zabývala automatizací procesů a digitálními inovacemi. Její odborné znalosti zahrnují agilní řízení technologických projektů a budování technologického mindsetu v týmech s zaměřením na lidský potenciál. V posledních letech se specializovala na identifikaci procesů vhodných k automatizaci a řízení jejich změny s cílem zvýšit efektivitu a konkurenceschopnost firem.

Denisa je nejen odborník, ale také skvělý týmový hráč, který podporuje rozvoj svých kolegů a uplatnění jejich potenciálu a talentů ve své profesi. Její přístup je holistický, což jí umožňuje vytvářet komplexní řešení s přesahem do financí, obchodu, marketingu a HR. Její schopnost implementovat AI a low-code řešení zaručuje, že naše firma bude využívat nejmodernější nástroje dostupné na trhu. 

Věříme, že příchod Denisy do našeho týmu přinese nejen technické inovace, ale také zlepší kvalitu našich interních procesů a posílí vztahy s našimi klienty. Jsme nadšeni, že se Denisa stala součástí našeho týmu, a těšíme se na společné úspěchy, které nás čekají.