Blog en
Rozšíření pracovního týmu
31/05 2023 Martin Mašek Kopírovat URLShare

Rozšíření pracovního týmu

Martin Hladílek - technický manažer

Naše cesty se společností Mahoon se střetly již přibližně před deseti lety, kdy jsme s ženou řešili naše první bydlení. Již v tu dobu nás zaujal profesionální přístup a široký přehled o finančním trhu. Celým procesem od nákupu nemovitosti, vyřízení hypotéky až po pojištění bytu nás tým společnosti Mahoon provedl bez sebemenšího zaváhání a k celkové naší spokojenosti. Nadále tedy nebyl důvod nevyužít dalších služeb a svěřit tak naše celé finanční portfolio do jejich rukou. Vždy nás bavil jejich pozitivní přístup a úzký vztah s klienty. Když tedy byla možnost později navázat s nimi spolupráci, pracovní prostředí pro mě nebylo zcela neznámé.

V tu dobu jsem hledal možnosti, jak se více při své práci odpoutat od počítače a realizovat se i v manuálních činnostech. Technický manažer - to je skvělá příležitost, která vhodně kombinuje jak kancelářskou práci, tak práci v terénu. Díky postupně nabytým zkušenostem z předchozích let dokážu zastat nejen různé opravy či drobné rekonstrukce v nemovitostech, ale i koordinační práce při nutném větším zásahu. Doplněním mé pracovní náplně jsou zajištění pravidelných revizí, zajištění odečtů měřících zařízení či jejich výměn, výběry dodavatelů a komunikace s klienty. Cílem mé práce je zajistit všechny naše spravované nemovitosti z pohledu bezpečnosti a spolehlivosti dle platné legislativy a předcházet problémům či minimalizovat případná rizika pro majitele nebo nájemníky.

Martin Hladílek

Nemáte ještě svého technického správce? Neváhejte se obrátit na tým MAHOON.

Víte, kolik peněz utrácíte a za co?
30/09 2022 Filip Pištora

Víte, kolik peněz utrácíte a za co?

V dnešní době je stále důležitější správně pracovat s rodinným rozpočtem. Bez efektivní správy financí můžete mít sebelepší plat, ale stále Vám budou peníze chybět. Nebojte se, není složité si začít výdaje hlídat.

Více