Blog Klientský portál EN
Vkladový účet Edward
30/06 2022 Filip Pištora Kopírovat URLShare

Vkladový účet Edward

Možná jste v mediích zachytili zprávu o tom, že Bankovní rada ČNB 23.6.2022 zvýšila dvoutýdenní repo sazbu (2T repo sazbu) o 1,25 procentního bodu na 7 %. Díky tomuto navýšení Edwardův vkladový účet navyšuje výnos na 6,25 % p.a.!

Úroková sazba se odvíjí od aktuální repo sazby vyhlašované ČNB. Edwardův vkladový účet tedy zvyšuje zhodnocení Vaší finanční rezervy z 5,25 % na 6,25 % p.a.! Tímto krokem Edward potvrzuje, že je vhodným nástrojem k boji se zvyšující se inflací. V současné době se jedná o vkladový účet s nejvyšším úrokem na trhu.

Existuje mnoho způsobů, jak začít investovat třeba i s malými částkami. Stačí jen plánovat srdcem a investovat s rozumem! Využijte vkladový účet Edward naplno a připojte se tak k více než 40.000 uživatelů, kteří nechávají své peníze vydělávat za sebe.
Že nic neroste do nebe? O vydělávání na akciích to platí jen napůl
11/08 2022 Filip Pištora

Že nic neroste do nebe? O vydělávání na akciích to platí jen napůl

Už jste to za poslední měsíce určitě slyšeli taky. Vlna zdražování je nejvyšší za desítky let a zároveň mají Češi uloženy v bankách rekordní úspory. Jenže, kdo chce hodnotu svých úspor ochránit, s držením peněz na běžném účtu prostě nevystačí. Nezbývá než investovat.

Více