Blog Klientský portál en

O nás

MAHOON je ucelený ekosystém služeb zaměřených na budování finančního zdraví a majetku.

Provedeme Vás bezpečnou cestou od stanovení finančních cílů přes vytvoření strategického plánu, až po správu Vašeho movitého i nemovitého majetku. MAHOON Vás dovede k dlouhodobé prosperitě.

Finanční nezávislost si nelze koupit, my Vám pomáháme si ji vytvořit.

Myslíme za hranice možností.
Aplikujeme zdravý selský rozum.
Hovoříme stručně a srozumitelně.
Otevíráme dveře do budoucnosti.
Odpovídáme rychle a bez výmluv.
Nabízíme pouze to, čemu věříme.

Budete mít vše pod kontrolou na jednom místě.

Získáte klid a jistotu v tom, že o Vás a Váš majetek bude postaráno.

Porozumíte každému kroku, protože Vám vše jednoduše vysvětlíme.

Martin Mašek

Sport mě v životě naučil, že společně dokážeme každý více. V tomto duchu se odehrává i má pracovní kariéra. Každý den se proto snažím pozitivně ovlivňovat životy ostatních lidí. Mojí náplní práce je investovat energii, čas a peníze smysluplně, a tím vytvářet prostředí a podmínky pro rozvoj a růst.

Filip Pištora

Odmala jsem chtěl poznávat svět a zjistit, jak funguje. Tato touha mne provází dodnes, a možná i proto se zaměřuji na práci se zahraničními klienty. Díky nim poznávám, jak fungují finance po celém světě a získané zkušenosti aplikuji na každodenní práci v České republice.

Lenka Velínská

Byť jsem od malička tíhla k individuálním sportům a činnostem, ráda jsem součástí týmu, který se na mě může spolehnout. Baví mě získávat nové informace, vymýšlet jiné postupy a cesty, které přinesou lepší přidanou hodnotu mé práci a klientům.

Eduard Mráz

Zodpovědnost, profesionalita a umění naslouchat jsou hlavní vlastnosti, díky kterým jsou za mnou stovky zobchodovaných nemovitostí a spokojených klientů. Odměnou je pro mě vidět radost v očích lidí, kteří si pořídili vlastní nemovitost, nebo pronajali svůj první byt. Když k tomu ještě přijde pochvala od spokojených klientů, tak vím, že má práce dává smysl.

Honza Blažek

Zkušenosti, odhodlání a profesionální přístup jsou základními kameny mé realitní praxe. Rád pomáhám lidem najít jejich vysněný domov nebo investovat do nemovitostí, které jim přinesou zisk. Pro mnoho lidí je prodej nebo koupě nemovitosti velkým krokem a já se snažím být pro ně oporou a poradcem, aby měli jistotu, že dělají dobrou volbu. Těším se na další výzvy a příležitosti v realitním světě.

Petra Seková

Domov a péči o něj považuji za velmi důležitou hodnotu, která dává základ dalšímu rozvoji každého z nás. Uvědomuji si, že reality hrají v této sféře nezastupitelnou roli, a právě proto se pro mě staly posláním a provází mě vše kolem nich už více než deset let. Svou úlohu vnímám v profesionálním a empatickém přístupu k řešení požadavků klientů. Věřím, že vše, co nám patří, si nás najde.

Karel Mráz

Radost a zároveň preciznost při práci je něco, co mě už dlouhé roky posouvá vpřed. Své klienty provázím na cestě za zabezpečením bydlení a souvisejícího financování. Naplňuje mě, pokud mohu vidět, že mé služby znamenají krok k jejich štěstí. Díky procesům, nástrojům a především kolegům v MAHOON vím, že v rámci všech požadavků klientů mohu poskytnou maximální podporu. Práce mi tak dává smysl a mohu se z ní těšit.

Veronika Spindler

Po mnoha letech, kdy jsem žila a pracovala v Kanadě a také cestovala po Severní Americe jsem ráda, že jsem zpět doma a že tak můžu uplatnit své dovednosti na poli správy nemovitostí zde v Praze. Díky příležitosti, kterou mi MAHOON poskytl, jsem nyní schopna využít zkušeností, které jsem v zahraničí získala, ve prospěch našich klientů při realizaci jejich snů a dosažení jejich cílů.

Martin Hladílek

Dosavadní zkušenosti mě naučily, že spokojený život úzce souvisí mimo jiné s každodenním naplňováním mnou určených cílů. Jedním z nich je dobrý pocit z kvalitně odvedené práce, který mě nejen těší, ale také vím, že se za svou práci mohu postavit a nabízet své služby s klidným svědomím. Práce v kolektivu lidí, kteří mají stejnou vizi a na něž se mohu spolehnout, je příjemným bonusem. Rád se podílím na zlepšování technického stavu nemovitostí a mám upřímnou radost, když je klient s výsledkem práce spokojený.

Martin
Filip
Lenka
Eduard
Honza
Petra
Karel
Veronika
Martin Hladílek

Reference

FINANCE

Se společností Mahoon jsem původně řešila pouze prodej svého bytu, kdy jsem potřebovala, aby všechno klaplo rychle a bez zádrhelů. Důvodem byla koupě nového vybraného bytu, který jsem měla v rezervaci. To se podařilo na jedničku a já navíc využila i služeb pana Karla Mráze, který mi pomáhal se zajištěním financování nového bydlení a potřebným pojištěním. Díky panu Mrázovi mám hypotéku i pojištění za dobrých podmínek, vše mi vysvětlil a připravil tak, aby byl proces co nejsnadnější a pro mě nejjednodušší. Oceňuji především osobní přístup, profesionalitu a ochotu. Je vidět, že jim na spokojených klientech velmi záleží.

Zuzana Kvašová
REALITY

„Při koupi nemovitosti jsme spolupracovali s panem Eduardem Mrázem. Musím objektivně konstatovat, že odvedl profesionální služby a pokud bude třeba, určitě jeho služeb opět rádi využijeme.“

Niklfeldovi
FINANCE

"Mohu vřele doporučit pana Hubingera, který mi vyřizoval hypotéku. Získal pro mne ten nejlepší ale také pro mne vybral banku, kde byla snadnější domluva a méně papírování než u některých bankovních domů. Pan Hubinger je informován o novinkách a má přehled, který bych si o hypotékách krátkém čase rozhodně nedovedla učinit.
Dále jsem jako pracující maminka velmi ocenila, že za mne veškerou komunikaci řešil a pro mne vyřizování hypotéky minimální časovou zátěž.
Je časově flexibilní, rychlý, ochotný a spolehlivý. Schůzku z pohodlí domova a možnost řešení mi rovněž vyhovovala."

Mgr. Martina Ranschburgová
REALITY

"Pana Mráze jsme potkali při prohlídce nemovitosti, kterou jsme zvažovali koupit. Současně jsme se také snažili prodat náš dům, ale záležitost se nevyvíjela podle našich očekávání. Tak jsme se nakonec rozhodli svěřit celý proces prodeje výhradně panu Mrázovi. Jeho profesionalita, obchodní dovednosti a skvělá komunikace vedly k bezproblémovému a rychlému prodeji. Můžeme služby pana Mráze jen doporučit!"

Farkašovi
REALITY

"Pan Mráz mi zprostředkoval prodej již tří nemovitostí a všechny obchody proběhly bez sebemenších problémů. Je to profesionál, kterému bych se nebál s důvěrou svěřit další nemovitosti k prodeji nebo pronájmu."

Jaromír Blažek
REALITY

"Celý život pracuji v letectví, kde je, více než v jakémkoliv jiném oboru, nutné mít a dodržovat předpisy a když se něco řekne, tak slovo platí! Pořizoval jsem nemovitost zatíženou složitou hypotékou bývalého majitele, s manželkou jsme čekali druhé dítě a bylo třeba, aby transakce proběhla bez problémů. Troufám si říct, že především díky zkušenostem a výjimečné diplomacii Edy Mráze se podařilo vnést do našeho případu "letecký pořádek" a dnes spokojeně bydlíme!"

Jindřich Schwippel
REALITY

"Kupovat, prodávat nebo pronajímat nemovitost není jako kupovat rohlíky, vyžaduje to asistenci profesionála, kterému můžete důvěřovat. Tak to mám tedy alespoň já osobně. S Edou jsme úspěšně, rychle a za skvělých podmínek pronajímali i prodali vlastní nemovitost a poté se nám i postaral o úžasné bydlení dle našich představ. Vím na 100%, že až příště budu řešit cokoliv kolem realit a to jak pro mě osobně nebo pro svou firmu, obrátím se s důvěrou znovu na Edu."

Martin Stanický
REALITY

"Pan inženýr Eduard Mráz nám prodával dvě nemovitosti v Praze a okolí a musím ho jen chválit. Je velmi šikovný, ochotný a umí si zorganizovat klienty. Skvělá komunikace. V prodeji vše zařídil a my se nemuseli o nic starat. V budoucnu budeme opět nemovitost prodávat a určitě se na něj opět obrátíme. Pana Mráze mohu jen DOPORUČIT."

Lucia Kronus
REALITY

"Jsem velice rád, že jsem se seznámil s panem Mrázem. Je to již 6 let od naší první transakce v oboru realit a mohu prohlásit, že vše vždy proběhlo k naprosté spokojenosti. Realizovali jsme spolu jak prodeje různých druhů nemovitostí, tak jejich nákupy, ale i pronájmy. Na základě velmi dobrých zkušeností se pan Mráz stal naším "rodinným" realitním makléřem, na kterého se můžeme vždy s důvěrou obrátit. Své služby poskytuje s naprostou profesionalitou, komplexním servisem a vždy s příjemným vystupováním. Některé případy nebyly úplně jednoduché jak po stránce právní, tak i finanční, přesto se mu podařilo je úspěšně dovést do konce. Zatím poslední akcí byl prodej rodinného domu …"

Ing. Pavel Hromádka
REALITY

"Moc děkujeme panu Mrázovi za profesionální služby při prodeji naší nemovitosti. Maximální spokojenost, vše absolutně bez starostí, super jednání."

Medkovi
REALITY

"I worked with Mr. Mráz together during the process of buying my property in Prague. One of the outstanding skills from Mr. Mráz is (and this you can´t learn, because you got it or not) is the ability to put himself inside his customers shoes. Customer problem going to be his problem. And then he solves it. The professional point is, that he is able to take over the points from buyer and seller and both parties have the feeling that Mr. Mráz is their ambassador. This creates trust you need in the real estate business."

Peter Arnolds
CONSULTING

Za společností MAHOON vidím vždy skvělé profesionály, kteří mi ozřejmují situaci na finančním trhu a já se pak mohu správně rozhodovat o svých financích. Mám tím pádem své finance pod kontrolou a zaparkované tam, kde mi přinášejí bezpečný výnos. Společnost MAHOON mi pomohla i s mojí hypotékou, kterou jsem potřeboval refinancovat. MAHOON vybral pro mě toho správného bankovního partnera, všechny papíry vyřídil za mě a šetřil mi tím mnoho času a nervů. Profesionální přístup je největší deviza této společnosti.
Společnost MAHOON mohu všem vřele doporučit!

Ing. Pavel Přeček
REALITY

"Profesionalita, důvěryhodnost a spolehlivost, to jsou vlastnosti pana Mráze, díky kterým proběhl prodej mé nemovitosti bez komplikací a s maximální spokojeností. Děkuji za skvěle odvedenou práci!"

Ing. Josef Vávra
CONSULTING

MAHOON and Filip provides a great service in advising and helping anyone to get the for a mortgage, loans for the household and to give financial ideas on how to save money money. He also is very well connected with the banks and makes appointments so when sign papers you don't wait and everything goes smoothly. Also, he is very helpful and questions you might have even after the services are granted and/or over. I would highly Filip as your financial advisor and to help you find the best solution for your financials processes so you are satisfied and get everything you are loking for for example, loan,

Thomas Ignacio
FINANCE

,,FULL SERVICE,, takto bych dvěma slovy popsala služby této společnosti.
Díky MAHOON finance se mi uskutečnil sen a dneska už sedím v mém novém domečku a píšu toto doporučení. V Mahoon mi pomohli nejen se zařízením financování hypotéky, ale kompletně se vším, co k tomu patří, od odhadu nemovitosti, přes pojištění mojí osoby i nového domu, veškerou dokumentaci a veškeré požadavky, které banka vyžadovala. Všechno mi navíc pomohli vyřídit online, což mi naprosto z časového hlediska vyhovovalo, že sem nemusela nikam chodit osobně. Takže velké díky za trpělivost a ochotu ze strany pracovníků MAHOON finance s.r.o..

Martina Pavlová
FINANCE

MAHOON je tým profíků ve svém oboru. V rámci hypotéky vyřešili s bankou všechny nezbytné vyjednání dobrého úroku, přes veškerou administrativu až po samotné čerpání financí z banky. se o nic nestaral. Navíc si dokáží poradit s problémy, které by člověk s bankou bez jejich zkušeností těží řešil. S čistým svědomím doporučuji!

Tomáš Marada
CONSULTING

Best support and greatest quality of service. We've had multiple interactions with Filip and insurance cases - and every time we got the best on the market. I fully recommend finance and Filip.

Bogdan Tofan
REALITY

„Při koupi nemovitosti jsme byli s makléřem E. Mrázem velmi spokojeni. Jeho znalosti a osobní přístup byl velmi milý, lidský, zároveň i velmi profesionální.“

Pavlíčkovi
FINANCE

"Vyřízení hypotéky bylo naprosto bezproblémové a rychlé. Lukáš je profesionál ve svém oboru, vysvětlil, věci řešil bez prodlevy okamžitě a spolupráce s ním byla příkladná. Oproti vyřízení hypotéky mi podařilo nemalé peníze navíc ušetřit. Mohu jedině doporučit."

Martin Abrahám

Partneři

Spolupracujeme s prověřenými institucemi na finančním a realitním trhu, advokáty, daňovými poradci, odhadci, architekty, stavaři, truhláři, designéry a spoustou dalších profesionálů. Lety osvědčená spolupráce, která už pomohla stovkám našich klientů k veliké spokojenosti.