Eduard Mráz

O mně

"Každá nemovitost je jedinečná, stejně tak jako její majitel, a proto je potřeba oběma dát patřičný čas a péči, což povede k jejímu úspěšnému prodeji/pronájmu. Je pro mě odměnou vidět radost v očích lidí, kteří si pořídili vlastní nemovitost, nebo pronajali svůj první byt. Když k tomu ještě přijde pochvala od spokojených klientů, tak vím, že má práce dává smysl."

ING. EDUARD MRÁZ

 1. Magisterské studium

  01
 2. Realitní specialista

  02
 3. Ředitel pobočky

  03
 4. Spolumajitel MAHOON Real Estate

  04

Co Vám mohu nabídnout?

Zkušenosti
Vice než 10 let v oboru. Stovky zobchodovaných nemovitostí a spokojených klientů.
Obchodní dovednosti a zkušenosti zkrátí čas prodeje a maximalizují prodejní cenu.
Čas
Co je možné, to řeším za Vás. Propracovaný systém nám umožňuje zkrátit dobu prodeje.
Máte čas na svou práci a rodinu.
Jistotu
Znám rizika realitních obchodů a umím je eliminovat.
Nemusíte mít strach o Vaše finance a majetek.
Moderní technologie
3D skeny nemovitostí, dron, video prohlídky, vizualizace atd.
Profesionální prezentace Vaší nemovitosti jí odliší od konkurenčních nabídek, zkrátí čas prodeje a navýší prodejní ceny.

Reference

PRODEJ Byt 2+1 (53m2) Praha 6 - ul. José Martího
Prodej

Profesionální prezentační materiály, výborná znalost realitního trhu a hlavně skvělé komunikační schopnosti – tak bych popsal práci pana Mráze. Ušetřil jsem mnoho času a prodal můj byt za bezkonkurenční cenu bez nejmenších problémů. Co víc bych si mohl přát.

Blažkovi
PRODEJ Byt 3+kk/T (99m2) Praha 6 - ul. Naardenská
Prodej

„Při koupi nemovitosti jsme byli s makléřem E. Mrázem velmi spokojeni. Jeho znalosti a osobní přístup byl velmi milý, lidský, zároveň i velmi profesionální.“

Pavlíčkovi
PRODEJ Byt 4+kk/T/GS (205m2), Praha 5 - ul. Na Václavce
Prodej

"I worked with Mr. Mráz together during the process of buying my property in Prague. One of the outstanding skills from Mr. Mráz is (and this you can´t learn, because you got it or not) is the ability to put himself inside his customers shoes. Customer problem going to be his problem. And then he solves it. The professional point is, that he is able to take over the points from buyer and seller and both parties have the feeling that Mr. Mráz is their ambassador. This creates trust you need in the real estate business."

Peter Arnolds
PRODEJ Rodinný dům 4+kk/T/2xPS (200m2), Bezděkov pod Třemšínem
Prodej

"Profesionalita, důvěryhodnost a spolehlivost, to jsou vlastnosti pana Mráze, díky kterým proběhl prodej mé nemovitosti bez komplikací a s maximální spokojeností. Děkuji za skvěle odvedenou práci!"

Josef Vávra
PRODEJ Rodinný dům 5+kk/T/GS (175M2) Jinočany - ul. Dobříčská
Prodej

"Pan Mráz mi zprostředkoval prodej již tří nemovitostí a všechny obchody proběhly bez sebemenších problémů. Je to profesionál, kterému bych se nebál s důvěrou svěřit další nemovitosti k prodeji nebo pronájmu."

Jaromír Blažek
PRODEJ Rodinný dům 6+kk/T/2xPS Králův Dvůr - ul. Nad Máchovnou
Prodej

"Pana Mráze jsme potkali při prohlídce nemovitosti, kterou jsme zvažovali koupit. Současně jsme se také snažili prodat náš dům, ale záležitost se nevyvíjela podle našich očekávání. Tak jsme se nakonec rozhodli svěřit celý proces prodeje výhradně panu Mrázovi. Jeho profesionalita, obchodní dovednosti a skvělá komunikace vedly k bezproblémovému a rychlému prodeji. Můžeme služby pana Mráze jen doporučit!"

Farkašovi
PRODEJ Rodinný dům 6+kk/T/2xGS (220m2) Praha Přední Kopanina - ul. K Tuchoměřicům
Prodej

"Celý život pracuji v letectví, kde je, více než v jakémkoliv jiném oboru, nutné mít a dodržovat předpisy a když se něco řekne, tak slovo platí! Pořizoval jsem nemovitost zatíženou složitou hypotékou bývalého majitele, s manželkou jsme čekali druhé dítě a bylo třeba, aby transakce proběhla bez problémů. Troufám si říct, že především díky zkušenostem a výjimečné diplomacii Edy Mráze se podařilo vnést do našeho případu "letecký pořádek" a dnes spokojeně bydlíme!"

Jindřich Schwippel
PRODEJ Rodinného domu 4+kk/T (120m2) Stašov
Prodej

"Pan inženýr Eduard Mráz nám prodával dvě nemovitosti v Praze a okolí a musím ho jen chválit. Je velmi šikovný, ochotný a umí si zorganizovat klienty. Skvělá komunikace. V prodeji vše zařídil a my se nemuseli o nic starat. V budoucnu budeme opět nemovitost prodávat a určitě se na něj opět obrátíme. Pana Mráze mohu jen DOPORUČIT."

Lucie Kronus
PRODEJ Rodinného domu 5+1 (200m2) Praha 4 - ul. Na lánech
Prodej

"Jsem velice rád, že jsem se seznámil s panem Mrázem. Je to již 6 let od naší první transakce v oboru realit a mohu prohlásit, že vše vždy proběhlo k naprosté spokojenosti. Realizovali jsme spolu jak prodeje různých druhů nemovitostí, tak jejich nákupy, ale i pronájmy. Na základě velmi dobrých zkušeností se pan Mráz stal naším "rodinným" realitním makléřem, na kterého se můžeme vždy s důvěrou obrátit. Své služby poskytuje s naprostou profesionalitou, komplexním servisem a vždy s příjemným vystupováním. Některé případy nebyly úplně jednoduché jak po stránce právní, tak i finanční, přesto se mu podařilo je úspěšně dovést do konce. Zatím poslední akcí byl prodej rodinného domu …"

Pavel Hromádka
PRODEJ Rodinný dům 5+3/T/GS (260m2) Praha 4 - ul. Jižní
Prodej

„Při koupi nemovitosti jsme spolupracovali s panem Eduardem Mrázem. Musím objektivně konstatovat, že odvedl profesionální služby a pokud bude třeba, určitě jeho služeb opět rádi využijeme.“

Niklfeldovi
PRODEJ Rodinný dům 3+kk/T/2xPS Třebestovice - ul. Jižní
Prodej

"Kupovat, prodávat nebo pronajímat nemovitost není jako kupovat rohlíky, vyžaduje to asistenci profesionála, kterému můžete důvěřovat. Tak to mám tedy alespoň já osobně. S Edou jsme úspěšně, rychle a za skvělých podmínek pronajímali i prodali vlastní nemovitost a poté se nám i postaral o úžasné bydlení dle našich představ. Vím na 100%, že až příště budu řešit cokoliv kolem realit a to jak pro mě osobně nebo pro svou firmu, obrátím se s důvěrou znovu na Edu."

Martin Stanický
PRODEJ Byt 4+kk/3xB (90m2) Praha 6 - ul. Zengrova
Prodej

"Moc děkujeme panu Mrázovi za profesionální služby při prodeji naší nemovitosti. Maximální spokojenost, vše absolutně bez starostí, super jednání."

Medkovi

Služby

Prodej nemovitostí
Zrealizuji prodej Vaší nemovitosti za maximální cenu v nejkratším možném čase.
Pronájem nemovitostí
Postarám se, aby Vaše nemovitost vydělávala.
Odhady
Odborně stanovím reálnou prodejní cenu Vaší nemovitosti.
Financování
Zajistíme Vám bezkonkurenční nabídku financování.

Jak stanovím cenu Vaší nemovitosti?

REÁLNÉ PRODEJE
Zjistím, za jakou cenu se opravdu prodaly nemovitosti ve Vašem okolí a za jak dlouho.
AKTUÁLNÍ NABÍDKA
Posoudím konkurenční nabídky v dané lokalitě a ověřím, jakou dobu se nabízejí.
SILNÉ STRÁNKY
Najdu TOP prodejní argumenty pro Vaši nemovitost a na ně zaměřím podobu prezentace.
PRODEJNÍ STRATEGIE
Navrhnu cenu a strategii prodeje s přihlédnutím k Vašemu očekávání a vývoji trhu.

Nabídka

Kontakt

ING. EDUARD MRÁZ
MAHOON real estate
Vítězná 125/3
Praha, PSČ 150 00
FAKTURAČNÍ ÚDAJE
MAHOON real estate s.r.o.
IČO: 09216766